KURUMSAL

Firmamız, hafriyat işlerinin yanında mühendislik, inşaat ve taahhüt işlerini de siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Her zaman en kaliteli ürünlerle en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız, disiplin ve saygı çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Atçeken Grup, işinde profesyonel ekip arkadaşları ile başarılı ve düzenli yaptığı işleri zamanında müşterilerine teslim etmektedir.

 

Hafriyat, kiralama, kum, çakıl, çevre düzenleme, yıkım – kırım, proje, alt yapı, kanalizasyon, yol ve zemin çalışmaları gibi alanlarda faaliyet gösteren firmamız günden güne araç sayısını, iş kapasitesini ve faaliyet alanlarını da oldukça genişletmiştir.

Bugüne kadar yaptığımız işlerde olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizde de hizmet kalitemizi müşterilerimize en uygun fiyatla sunmak ve her durumda koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak sürdürmek kararlılığındayız.

 

Geçmişten Günümüze;

1974’te inşaat alanında hizmet vermeye başlayan Hasan ATÇEKEN zamanla iş kapasitesini büyüterek Atçeken Hafriyat’ı kurmuştur.

1987 ‘de doğuş grubunun Ereğli’de yaptığı Bahri Dağdaş Şeker Fabrikasında traktör, traktör kepçeyle ve betonarme yapıların kalıp işçiliği ekibi ile iş veren firma bundan sonra ki yıllarda iş ve iş makinesi parkını genişleterek Ereğli’de marka olan ve ilk hafriyat firması olan Atçeken Hafriyat olarak 2000’li yıllara kadar işlerine devam etmiştir.

2004 yılında Ereğli Toros dağları eteğinde kepez dağı mevkisinde taş kırma ve eleme tesisi kurmuştur.

2012 yılında Atçeken Mühendisliği kurarak inşaat ve proje alanında daha kapsamlı hizmet vermeye başlamıştır. Şuan Atçekenler Grup bünyesinde İnşaat, Müteahhitlik, Çiftlik, Fabrika, Depo (ikamet amaçlı olmayan yapılar) müteahhitliği, Danışmanlık şirketlerini barındırmaktadır.

18 Temmuz 2022

İlgili Terimler :